icon

Head Ball 2

1.126 için
Android

4.7

14

Futbol oynamanın en hızlı ve en eğlenceli yolu

794.7k

Bu uygulamayı oyla

Head Ball 2, rakiplerinize karşı bir maçta yarışacağınız heyecan verici düellolara katılmanızı isteyen 2D bir futbol oyunudur. Rakibinizden daha fazla gol atmak için 90 saniyeniz var. Ve gol atsanız iyi olur çünkü turlar genelde oyuncu başına en az yarım düzine gol ile sona erer.

Head Ball 2'de size sunulan beş düğme vardır: Alanın soluna veya sağına gitmenize yardımcı olan iki yön düğmesi; bir atlama düğmesi ve yüksek ve düşük atış düğmesi. Ayrıca, ekranın üst kısmında, özel becerilerinizi etkinleştirmenize izin veren bir düğme göreceksiniz.

Head Ball 2 oynamaya başladığınızda, arkadaş canlısı çevrimiçi oyunlarda muhtemelen diğer oyuncularla karşılaşırsınız. Bu 90 saniyelik oyunlar sırasında en iyi oyuncunun kim olduğunu hemen anlayacaksınız. Ancak, kendinizi gerçekten test etmek istiyorsanız, o zaman oyunun içerdiği birçok turnuvadan birine girmelisiniz. Gerçek eylemin gerçekleştiği yer burasıdır, çünkü en iyiye karşı oynayacaksınız.

Size sunulan 50'den fazla farklı karakter var ve bunların bir kısmı futbol dünyasının en popüler oyuncularından bazılarından ilham alıyor. Ayrıca karakterlerinizi tonlarca farklı ayakkabı, tişört yaka, gözlük, şapka ve diğer aksesuarlarla donatabilirsiniz. Özelleştirme seçenekleri neredeyse sonsuzdur.

Head Ball 2 size daha gösterişli bir oynanış, daha iyi görseller ve daha birçok karakter ve ortam sunarak, oyunun ilk versiyonunun formülünü geliştirdi.
Gereksinimler

Android 4.0.3 veya daha üst sürümü gerektirir.

X